ZB SXR L 10×120 FUS B NV 10 St | Fischer 4048962247138

FISCHER ZB SXR L 10×120 FUS B NV 100 St

Beschrijving

De fischer Constructieplug SXR FUS met de fischer schroef met zeskantkop met passende ring en geïntegreerde bit-opname T40 is goedgekeurd voor meervoudige bevestigingen van niet-dragende systemen in metselwerk, beton en cellenbeton. In metselwerk van geperforeerde baksteen zorgen de spreidzones van de plug voor een gelijkmatige krachtverdeling, in cellenbeton en massief materiaal voegen ze zich samen tot een lang spreidelement. Met de borgbout van gegalvaniseerd staal is de constructieplug zeer geschikt voor bevestigingen van gevel-, plafond en dakconstructies van metaal.###Kenmerkende eigenschappen
– ETA-beoordeling met uitstekende belastingswaarden: veilige meervoudige bevestigingen van niet-dragende systemen in beton en metselwerk.
– Het lange spreidelement met twee verankeringsdiepten maakt de SXRL veelzijdig voor allerlei toepassingen.
– De belastingen worden door de geometrie van de pluggen gelijkmatige in het bouwmateriaal verdeeld. Daardoor wordt dragend materiaal bij dunwandig bouwmateriaal niet onherstelbaar beschadigd.
– Gemakkelijke montage: ribben voorkomen dat de plug tijdens het dieper inbrengen gaat meedraaien.

Technische gegevens

  • Inhoud 10 st
  • Boordiameter 1010 mm
  • Opname T40/SW13
  • Pluglengte 120 mm
  • Min. Boorgatdiepte bij doorsteekmontage 130 mm

Prijs: 135.57  (klik hier voor meer informatie

Dit vind je misschien ook leuk...

gereedschap-ijzerwaren.nl